OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ TAŃCA Z KLANZĄ

material-gcb71dc8db_1280.jpg

16.05 .2022 r. OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ TAŃCA Z KLANZĄ NA PLACU CHOPINA

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ TAŃCA Z KLANZĄ

16 maja w ramach  obchodów Międzynarodowego Dnia  Rodziny  w naszym mieście zorganizowany  został na Placu im. Fryderyka  Chopina   Ogólnopolski Dzień Tańca z Klanzą. Organizatorem  wydarzenia było Miejskie Przedszkole Nr 13 w Puławach -   placówka partnerska Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów Klanza. Partnerami poniedziałkowej inicjatywy byli  POK „Dom Chemika”, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej  oraz Polskie  Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów Klanza w Lublinie. Wydarzenie objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Puławy i skierowane do wszystkich zainteresowanych osób z miasta i placówek oświatowych.

Wydarzenie odbyło  się  w ramach  kampanii ,,Puławy dla rodziny”  oraz programu miejskiego ,,Wspieranie rodziny”.

W zabawie  udział wzięły dzieci z puławskim placówek, które wspólnie z opiekunami i animatorami bawiły się wykorzystując kolorowe chusty . Dzieci z puławskich przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych zatańczyły do trzech utworów: „Specknerin”, „Savila se bela loza” oraz „Carnevalito”. Było kolorowo ,magicznie  !!!

To była niezapomniana przygoda!

Do zobaczenia za rok!!!